Podaruj 1%

Podaruj 1% podatku Stowarzyszeniu Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych Dom.
W związku ze zbliżającym się czasem rozliczenia z podatku dochodowego, pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o podarowanie 1 procentu na szeroko rozumianą rehabilitację przystosowującą do życia społecznego, w szczególności osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności będącymi podopiecznymi naszego Stowarzyszenia.
Wspieramy osoby niepełnosprawne oraz z niepełnoprawnością intelektualną na terenie Miasta Racibórz i powiatu raciborskiego. Prowadzimy dzienny ośrodek dla 35 osób upośledzonych umysłowo o charakterze terapeutycznym i samopomocowym. Realizujemy nie tylko program wsparcia dla naszych podopiecznych i ich rodzin, ale także rehabilitujemy oraz integrujemy osoby z niepełnosprawnością w ich środowisku lokalnym. Organizujemy różnorodne formy terapii gdzie nasi podopieczni rozwijają swoje pasje i realizują marzenia.
Skala naszej pomocy jest więc ogromna, a potrzeby podopiecznych naszego Stowarzyszenia stale rosną. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej akcji, bo dla nas 1% twojego podatku to 100% uśmiechu naszych podopiecznych.