PSYCHOFIGLE – 26.05.2026r.

Tegoroczne wydarzenie z planu rocznego PSYCHOFIGLE odbyło się 26. maja 2026 pod hasłem „RUSZ- NIE TYLKO GŁOWĄ”. Głównym motywem zajęć psychoterapeutycznych w ogrodzie ośrodka było połączenie dwóch ważnych sił: zdrowej rywalizacji oraz bliskiej współpracy. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić się w różnorodnych zadaniach logicznych, zręcznościowych
i sensorycznych.

Podczas gier i zabaw nie brakowało śmiechu oraz sportowego ducha. Kluczem do sukcesu okazało się jednak coś innego – wzajemne pomaganie sobie, uważne słuchanie sąsiada i wspólne wypracowywanie odpowiedzi. „Psychofigle” po raz kolejny pokazały, że potrafimy pięknie się różnić, a największą siłą naszej społeczności jest to, że potrafimy grać do jednej bramki.

Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie, super energię i masę uśmiechu!”